Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej

 

Nawigacja

Nawigacja

    S P O R T

    Osiągnięcia sportowe 2001 - 2014

     

    Rok szkolny 2013/2014

    Biegi przełajowe – 6 finalistów w XLVI WOM

    • złoty medal XLVII WOM w biegach przełajowych chłopców

    Piłka ręczna chłopców – brązowy medal  XLVII WOM

    Piłka ręczna dziewcząt – finalistki XLVII WOM

     

    Rok szkolny 2012/2013

    Biegi przełajowe – 6 finalistów w XLVI WOM

    Piłka ręczna chłopców – brązowy medal w XLVI WOM

    Lekka atletyka - złoty medal XLVI WOM

    Lekka atletyka - srebrny medal XLVI WOM

    Lekka atletyka - 9 finalistów WOM, 2 finalistki XV MIMS

     

    Rok szkolny 2011/2012

    Piłka ręczna chłopców – V miejsce XLV WOM

    Biegi przełajowe - 5 finalistów XLV WOM

    Lekka atletyka – 6 finalistek XLV WOM, 1 finalistka XIV MIMS

     

    Rok szkolny 2010/2011

    Biegi przełajowe – 11 finalistów w XLI V WOM

    Unihokej dziewcząt – finalistki XLIV WOM

    Piłka ręczna chłopców – V miejsce w  XILV WOM

    Lekka atletyka 6 finalistów WOM, 1 finalistka MIMS

     

     

     

        Rok szkolny 2009/2010

     

    Biegi przełajowe – 11 finalistów w XLIII WOM, 4 finalistów XII MIMS

    • złoty medal chł. w XLIII WOM
    • złoty medal dz. w XLIII WOM
    • srebrny medal dz. w XLIII WOM
    • złoty medal dz. XII MIMS
    • srebrny medal dz. XII MIMS

    Unihokej dziewcząt – finalistki XLIII WOM

    Unihokej chłopców – finaliści XLIII WOM

    Piłka ręczna chłopców – srebrny medal XLIII WOM

    Lekka atletyka 11 finalistów WOM, 4 finalistów MIMS

    bieg na 800 m. dz.  – złoty medal XLIII 

                                                        złoty medal XII MIMS

    bieg na 400 m. dz. – złoty medal XLIII WOM

                                       srebrny medal XII MIMS

    sztafeta 4 x 100 m. – brązowy medal XLIII WOM

                                                      – VI miejsce w XII MIMS

     

     

     

    Rok szkolny 2008/2009

    Biegi przełajowe – 7 finalistów w XLII WOM

    • brązowy medal chł.

    Piłka ręczna chłopców – V miejsce w XLII WOM

    Piłka ręczna dziewcząt – finalistki XLII WOM

    Unihokej dziewcząt – finalistki XLII WOM

    Lekka atletyka (21 finalistów WOM, 5 finalistów MIMS)

    • bieg na 600 m. dz. – złoty medal XLII w WOM

                                     IV miejsce w XI MIMS

    • bieg na 1000 m. chł. – złoty medal w XLII WOM
    • pchnięcie kulą chł. – IV i VI miejsce w XLII WOM
    • skok w dal dz. – V miejsce w XLII WOM
    • skok wzwyż dz. – VI miejsce w XLII WOM

     

     

    Rok szkolny 2007/2008

    Unihokej chłopców – brązowy  medal w XLI WOM

    Unihokej dziewcząt – finalistki XLI WOM

    Piłka siatkowa chłopców – V miejsce w XLI WOM

    Piłka ręczna chłopców  V miejsce w XLI WOM

    Piłka ręczna dziewcząt – IV miejsce w XLI WOM

    Biegi przełajowe ( 9 finalistów)

    ·       srebrny medal dz.

    ·       brązowy medal chł.

    Lekka atletyka  ( 2 medale WOM , 1 medal X MIMS)

    ·       pchnięcie kulą – srebrny medal XLI WOM

                                      IV miejsce w X MIMS

    ·       bieg na 1500 m. chł. – złoty medal XLI WOM

                                      - brązowy medal X MIMS

    ·       skok wzwyż dz.  V miejsce w XLI WOM

     

     

    Rok szkolny  2006/2007

     Unihokej dziewcząt  – V miejsce XL WOM

    Piłka ręczna dziewcząt   V miejsce XL WOM

    Piłka ręczna chłopców  –  IV miejsce XL WOM

    Piłka siatkowa chłopców  – IV miejsce chłopców XL WOM

    Lekka atletyka – 6 medali XL WOM

    ·       skok wzwyż dz.  złoty medal

    ·       skok w dal dz. – srebrny medal

    ·       pchnięcie kulą dz. – srebrny medal

    ·       skok w dal dz. – brązowy medal

    ·       pchnięcie kulą chł. – złoty medal

    ·       bieg na 1000 m. chł. – srebrny medal

    Sztafeta 4 x 100 m. – V miejsce w XL WOM

    Biegi przełajowe  XL WOM – 10 finalistów

    W klasyfikacji szkół w lekkiej atletyce dziewcząt – VI miejsce w XL WOM

    W finałach IX MIMS wystartowało 6 uczniów.   

                                                                      

    Rok szkolny 2005/2006

    Unihokej chłopców – srebrny medal w XXXIX WOM

                                     VI miejsce w VIII MIMS

    Unihokej dziewcząt – VI miejsce w XXXIX WOM

    Piłka ręczna chłopców – brązowy medal XXXIX WOM

                                        VI miejsce w VIII MIMS 

    Piłka ręczna dziewcząt – V miejsce w XXXIX WOM

    Pływanie – srebrny medal indywidualnie chłopców,

                       finaliści w pływaniu drużynowym 

    Lekka atletyka – (5 medali WOM , 1 medal MIMS)

    ·       skok wzwyż  dz. – złoty medal w XXXIX WOM

                                         srebrny medal w IX MIMS

    ·       pchnięcie kulą dz. – srebrny medal XXXIX WOM

    ·       skok w dal dz. – brązowy medal XXXIX WOM

    ·        bieg na 100 m. dz. – brązowy medal

    ·        bieg na 800 m. chł. – brązowy medal

     W klasyfikacji szkół w lekkiej atletyce dziewcząt  V miejsce XXXIX WOM

     

    Rok szkolny 2004/2005

     Piłka siatkowa chłopców – złoty medal w XXXVIII WOM

    Piłka ręczna chłopców   IV miejsce w XXXVIII WOM

    Piłka ręczna dziewcząt – finalistki XXXVIII WOM

    Lekka atletyka – brązowy medal XXXVIII WOM w skoku w dal

    Lekka atletyka – 14 finalistów WOM

    Biegi przełajowe – 8 finalistów

     

    Rok szkolny 2003/2004

     Unihokej chłopców – złoty medal w XXXVII WOM

                                   finaliści VI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

    Unihokej dziewcząt – VI miejsce w XXXVII WOM

    Piłka siatkowa chłopców – złoty medal w XXXVIII WOM

                                                                     złoty medal w VI MIMS

    Piłka ręczna chłopców -  V miejsce w XXXVII WOM

    Piłka ręczna dziewcząt – finalistki XXXVI WOM

    Piłka koszykowa chłopców – finaliści XXXVII WOM

    Biegi przełajowe – 13 finalistów XXXVII WOM

    Lekka atletyka – 19 finalistów WOM

                                               3 finalistów VI IMIMS

     

    IV miejsce w klasyfikacji finałowej XXXVII WOM.

    V miejsce w klasyfikacji generalnej XXXVII WOM

     

    Rok szkolny 2002/2003

    Piłka siatkowa chłopców – złoty medal w XXXVI WOM

                                               złoty medal w V MIMS

    Łyżwiarstwo szybkie chłopców – srebrny medal w XXXVI WOM

    Biegi przełajowe – 13 finalistów

    Lekka atletyka – 9 medali w WOM, 6 medali w  MIMS

    ·        skok wzwyż  dz. – złoty medal w XXXVI WOM

                                        – brązowy medal w V MIMS

    ·        pchnięcie kulą dz. – złoty medal XXXVI WOM

                                  – srebrny medal V MIMS

    ·        skok w dal dz. – złoty medal XXXVI WOM

                           – złot ymedal V MIMS

    ·        bieg na 100 m. dz. – złoty medal w XXXV WOM

                                    złoty medal w V MIMS

    ·        rzut dyskiem dz. – złoty i brązowy  medal w XXXVI WOM

                                          brązowy medal w V MIMS

    ·       rzut oszczepem dz. – złoty medal XXXVI WOM

                                             – brązowy medal w V MIMS

    ·       rzut oszczepem chł. – srebrny i brązowy  medal w  XXXVI WOM

    W klasyfikacji generalnej XXXVI WOM nasze gimnazjum zajęło IX miejsce.

     

    Rok szkolny 2001/2002

    Piłka siatkowa chłopców – srebrny medal w XXXV WOM

                                             srebrny medal w IV MIMS

    Łyżwiarstwo szybkie dziewcząt – brązowy medal w XXXV WOM

    Piłka koszykowa dziewcząt  – IV miejsce w XXXV WOM

     

     

    Piłka ręczna chłopców – finaliści XXXV WOM

    Tenis stołowy dziewcząt – finalistki XXXV WOM

     

    Unihokej chłopców – finaliści XXXV WOM

    Liga Szkolna LA dziewcząt – VI miejsce w XXXV WOM